Niska Prowizja

Twój blog o kredytach

Kredyty błyskawiczne czyli jakie?

Coraz więcej banków reklamując swoje usługi, a zwłaszcza kredyty wiele uwagi przywiązuje przede wszystkim do czasu ich uzyskania. Nie ma się co temu dziwić, dzisiaj nikt nie ma ochoty na długotrwałe rozpatrywanie wniosku o kredyt gotówkowy.

Kredyty traktowane są bowiem jako bardzo dobry sposób na szybką realizacje marzeń czy zakupy. Niektóre banki oferują takie propozycje, które można uzyskać w kilkanaście minut. Wystarczy więc w czasie zakupów zrobić sobie przerwę na kawę, aby móc uzyskać finansowanie. Szczególnie ciekawe propozycje otrzymują klienci bankowości elektronicznej lub ci, którzy korzystają z aplikacji bankowych. Dla nich zazwyczaj złożenie wniosku to jedynie kilka kliknięć, podczas których należy wybrać wysokość kredytu i okres spłaty. Najczęściej także akceptacja wniosku zajmuje jedynie kilkanaście minut, a pieniądze od ręki są do dyspozycji klienta.

Jednak szybkość rozpatrywania wniosków nie jest zarezerwowana wyłącznie dla tych osób, które składają wnioski w taki sposób. Możliwość uzyskania kredytu w bardzo krótkim czasie ma coraz więcej osób, a banki traktują czas jako bardzo dobry element reklamowy. Nie dziwią już oferty, w których zobowiązują się one do rozpatrzenia wniosku na przykład wciągu kilkunastu minut. Aby zachęcić klientów do korzystania ze swoich sług wiele banków proponuje premie finansowe w przypadku opóźnienia. To sprawia, że takie propozycje często cieszą się ogromnym zainteresowaniem, klienci bowiem nie tyle liczą na otrzymanie premii, co na szybkie uzyskanie kredytu.

Na pewno jednak kredyty udzielane online są najlepszym dowodem na to, że bez problemu można szybko uzyskać finansowanie. Automatyzacja wielu spraw, jak na przykład sprawdzenie historii klienta w BIK czy BIG to jeden z podstawowych atutów. Dzięki nim właśnie banki mogą bez problemów w ciągu bardzo krótkiego czasu pozyskać informacje na temat klienta i rozpatrzyć jego wniosek. Bywa także iż zajmują się tym zautomatyzowane systemy, dokonujące odpowiednich operacji w ciągu bardzo krótkiego czasu. Banki zmniejszają także liczbę niezbędnych do przedstawienia dokumentów. Bywa, że do uzyskania kredytu wystarczy wyłącznie dowód osobisty oraz oświadczenie o zarobkach zamiast zaświadczenia o zarobkach.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.