Kredyt dla każdego

wtorek, październik 31, 2017

Banki mają rozmaite propozycje dla swoich klientów, taka oferta banków może zawierać przeróżne produkty finansowe i usługowe. Najczęściej oferta banków zawiera konta osobiste i firmowe, a także szereg produktów do ich obsługi i zarządzania, takich jak karty kredytowe czy lokaty. Każda oferta banków jest inna, ponieważ rywalizują oni ze sobą na każdym poziomie. Stale polepszają swoją ofertę, by zyskać jak najwięcej nowych klientów. Warto więc przyjrzeć wszystkie propozycje banków w naszym rejonie by zyskać  pewność,  że wybraliśmy to, co jest dla nas najkorzystniejsze. Ponieważ nie w każdej sytuacji ta sama usługa bankowa w dwóch bankach będzie dawała te same możliwości, trzeba się starannie zastanowić nad wyborem.

Pieniądze na dowolny cel

Jednymi  z najważniejszych ofert każdego banku, są kredyty gotówkowe. Mają one charakter konsumencki, więc są one przeznaczone dla każdego klienta, zarówno aktualnego jak i nowego. Do wyboru mamy mnóstwo rodzajów kredytów gotówkowych, a każdy z nich ma inne przeznaczenie.  Warto zainteresować się taką ofertą, jeśli potrzebujemy na coś pieniędzy i nie możemy ich w żaden inny sposób zyskać. Kredyt gotówkowy, można zaciągnąć na dowolny cel, co jest ich największą zaletą. Bank nie wymaga odpowiedzi klienta, na co chce on wykorzystać daną kwotę, a jedynie wymaga regularnej spłaty tej pożyczki.

Gdzie po kredyt gotówkowy?

Sposób uzyskania kredytu gotówkowego jest bardzo prosty. Można to zrobić na dwa sposoby. Pierwszy z nich to tradycyjna forma udania się do oddziału dowolnego banku, którego oferta nas zainteresowała. Na miejscu złożymy wniosek, dowiemy się wszelkich szczegółów, a pracownik banku odpowie na nasze wszystkie pytania. Taki sposób jest dosyć prosty i mało skomplikowany.

Drugim sposobem jest złożenie wniosku przez Internet, w wirtualnym oddziale banku, który nas zainteresował. To bardzo nowoczesna forma zaciągania kredytu gotówkowego, z którego korzysta coraz więcej osób. Zaciąganie kredytu przez Internet, do niczego klienta nie zobowiązuje. Może on jedynie wypełnić formularz na stronie banku, podać swoje oczekiwania i możliwości. Potem zostaje mu już tylko czekać na telefon z tego banku i zaznajomić się z jego ofertą. Wcale nie musi tej oferty przyjmować, jeśli ona mu nie pasuje. Może najpierw porównać ją z innymi ofertami tego typu i dopiero potem umówić się na podpisanie umowy.

Zalety kredytu przez Internet

Zaciąganie kredytu gotówkowego przez Internet, ma mnóstwo zalet. Nie trzeba wychodzić z domu, by taki kredyt uzyskać. Oszczędza się czas i pieniądze, a także mnóstwo nerwów, których można się nabawić stojąc w długich kolejkach w bankach. Kredyt przez Internet można bardzo szybko uzyskać, co także jest tego ogromną zaletą. Można anonimowo złożyć wniosek przez sieć i uzyskać wstępną odpowiedź, która do niczego nie zobowiązuje. Na odpowiedź banku czeka się bardzo krótko, więc nawet w tym samym dniu, można uzyskać odpowiedź. 

  • Posted by rabin at 15:17:33 in

Jak przygotować firmę budowlaną do wzięcia kredytu?

piątek, sierpień 25, 2017

Czasami firma budowlana będzie musiała wspierać się pożyczkę biznesową w celu utrzymania prowadzonych działań lub ekspansji. Jeśli potrzebujesz pożyczki, musisz mieć atrybuty, które pomogą Ci ją łatwo dostać. W tym artykule pomogę Ci dowiedzieć się, jak zakwalifikować się do pożyczki biznesowej dla Twojej firmy budowlanej.

Pracuj nad wynikami

Osiągnięcia kredytowe osób prywatnych, a także wynik Twojej firmy budowlanej, determinują Twoją wiarygodność kredytową. Są to dwa czynniki, które są brane pod uwagę podczas obliczania wyników. Charakter historii płatności, kwota środków pieniężnych należnych na karcie kredytowej, jak również długów, które można mieć, ilość czasu, w jakiej masz kredyt i rodzaj kredytu, którego używasz oraz jakiekolwiek najnowsze dochodzenie w sprawie kredytu mają na to wpływ. Osobiste oceny kredytowe mogą wahać się od 300 do 800, ale mogą być wyższe niż to. Oceny kredytowe służą do przewidywania zdolności spłaty długów.

Zapewnienie terminowej spłaty kredytu umożliwi Ci odpowiedni kandydat na dodatkową pożyczkę. Warto sprawdzić swoją ocenę kredytową z różnych biur biznesowych i sprawdzić, czy te liczby są dokładne.

Zapoznaj się z minimalnymi wymaganiami kredytodawcy

Rozważymy to, abyś znał minimalne wymogi, z jakimi będziesz mieć do czynienia. Choć niektórzy przebaczą jakąś słabość w niektórych obszarach, a jednocześnie doskonalą w innych aspektach, najlepiej będzie, jeśli wykonasz większość aspektów, których poszukują.

Większość kredytodawców będzie zainteresowana wynikami kredytowymi, rocznymi dochodami firmy budowlanej oraz okresem, w jakim byłeś w branży. Zły wynik kredytowy lub historia niewykonania zobowiązania w spłacie poprzednich kredytów zniechęci niektórych kredytodawców. Kredytodawcy online są bardziej łagodni, ale generalnie wskazane jest, abyś znać konkretne wymagania każdego kredytodawcy.

Czy odpowiednie dokumenty są… odpowiednie?

Niektóre z dokumentów, które mogą być konieczne do przedstawienia, aby kwalifikować się do pożyczki dla Twojej firmy budowlanej. Są to:

Bilans i rachunek zysków i strat firmy

Twoje osobiste i podatkowe deklaracje podatkowe

Artykuły założycielskie

Licencje firmy budowlanej

Wszelkie umowy handlowe

Wznowienie, które zawiera szczegółowe informacje na temat zarządzania lub doświadczenia w branży budowlanej

Każda projekcja finansowa Twojej firmy

Tradycyjni kredytodawcy to ci, którzy domagają się, abyś dostarczył dokumenty i może to być czasochłonne. Jeśli potrzebujesz pilnej gotówki, możesz wypróbować kredytodawców online, którzy mają mniej wymagań i działają stosunkowo szybko.

Zrób przekonujący plan biznesowy

Aby przekonać pożyczkodawców, należy rozwinąć i opracować biznesowy plan. To zwiększy ich zaufanie do Ciebie i będą mieć większą nadzieję, że zapłacisz pożyczkę. Określ swoją firmę, przedstaw swoje prognozy finansowe, swoje plany marketingowe i wreszcie analizę Twojej firmy budowlanej. Upewnij się, że masz zabezpieczenia dla tradycyjnych kredytodawców.

  • Posted by rabin at 11:08:20 in

Lokaty zakładane dla dzieci

piątek, czerwiec 23, 2017

Najważniejsze w życiu każdego z rodziców jest szczęście i powodzenie dziecka. Przede wszystkim przejawem tej troski jest miłość, która pojawia się jeszcze przed porodem, kiedy dziecko mieszka w łonie matki. Miłość do dziecka jest bezcenna i potrafi zdziałać cuda. Należy jednak pamiętać, że w dzisiejszych czasach miłość może być niewystarczająca w świetle zmaterializowanego świata. Pamiętać należy też, że pieniądze są dziś bardzo ważne. Nie można bez nich żyć chyba, że popadniemy w biedę i ubóstwo. Naszym dzieciom prawdopodobnie będzie jeszcze trudniej niż nam, dlatego powinniśmy pomyśleć o ich przyszłości. Założenie lokaty na przyszłość dziecka jest także odciążeniem rodziców. W ważnej chwili, w chwili konieczności mogą bez problemu sięgnąć po ulokowane pieniądze. Banki czekają dziś na takich klientów, którzy pragną zabezpieczyć się przed koniecznością pomocy finansowej dla dziecka. Najczęściej takimi klientami banków są rodzice, którzy są w bardzo dobrej sytuacji finansowej i chcąc wykorzystać okazję zabezpieczają los własnych dzieci. Nie trzeba jednak posiadać ogromnych pieniędzy. Na otwarcie lokaty możemy mieć nawet tysiąc złotych. To nie jest znacząca suma a może stać się dużo większą po kilku latach. Każdy rodzić powinien myśleć o przyszłości swojego dziecka i jak najszybciej powinien odwiedzić placówkę bankową.

Psychologicznie udowodniono, że dziadkowie kochają wnuki bardziej, niż własne dzieci. Przede wszystkim jest to związane z wewnętrzną świadomością dziadków o przedłużeniu ich rodu. Wielu z nich nie potrafi dziś zrozumieć ogromnej komputeryzacji świata. Nie potrafią dobierać prezentów, nie umieją i nie chcą ingerować w życie wnuków. Mimo tego bardzo starają się, żeby pomóc wnukom. Przejawem ich miłości są lokaty zakładane dla wnuków. Wcześniejsze książeczki oszczędnościowe odeszły w niepamięć. Dziś lokaty zakładają przede wszystkim dziadkowie. Jest to związane z chęcią zapewnienia wnukom materialnej pomocy nawet wtedy, kiedy samych dziadków nie będzie już na świecie. Najczęściej taka lokata jest rozwiązywana z chwilą osiągnięcia przez wnuka osiemnastego roku życia lub w momencie ślubu. Dla dziadków przede wszystkim ślub jest bardzo ważnym wydarzeniem, który świadczy o kolejnym przedłużeniu rodu. Dla osób starszych banki przygotowują specjalne oferty, które pozwolą wnukowi podjęcie pieniędzy po śmierci dziadków. Jest to bardzo ważne, żeby ulokowane pieniądze nie przepadły. Inwestowanie w przyszłość wnuków jest czasami bardzo ważne dla dziadków. Przede wszystkim czują się oni potrzebni i wciąż mają jakiś określony cel życia. Zatem jeśli starsza osoba zapyta, co może zrobić dla swojego wnuka, zawsze trzeba powiedzieć o możliwości ulokowania pieniędzy w banku.

  • Posted by rabin at 11:34:24 in

Lokata lokacie nierówna!

wtorek, maj 23, 2017

Decydując się na oszczędzanie naszych pieniędzy - przeważnie decydujemy się na lokatę bankową. Ten sposób oszczędzania należy do najmniej ryzykownych, dając nam przy tym co prawda nie największe zyski, ale z za to - pewne. To dlatego Polacy tak często decydują się na wybór lokaty bankowej właśnie. Co jednak ważne - lokata lokacie nie jest równa, a więc powinniśmy dobrze przyjrzeć się różnym jej rodzajom, a także wiedzieć, na co powinniśmy zwracać uwagę przy jej wyborze. To w końcu wybór dotyczący naszych pieniędzy, a co za tym idzie - naszej przyszłości, oraz stabilizacji finansowej. Nie traktujmy takiej decyzji zbyt lekkomyślnie - poświęćmy jej nieco czasu, niekoniecznie decydujmy się na lokatę w naszym banku, w którym mamy konto. Odpowiedni wybór lokaty zapewnia nam większe zyski - warto więc zastanowić się nad tym nieco bardziej.

Oprocentowanie!

Tym, co powinno nasz wzrok przyciągać najbardziej - jest oprocentowanie. W skrócie - im większe oprocentowanie - tym dla nas lepiej. Tak, dokładnie odwrotnie niż w przypadku kredytów. Im większe jest oprocentowanie, tym więcej zarobimy. To oczywiście związane jest nie tylko z samą ofertą banku, ale i z sytuacją na rynku, którą oprocentowanie po prostu odzwierciedla. Drugie, na co powinniśmy zwrócić uwagę, to oczywiście okres, na jakim musimy bankowi pożyczyć pieniądze, by otrzymać całość odsetek. Pamiętajmy, że jeśli zerwiemy umowę wcześniej, najpewniej stracimy całość odsetek, a już na pewno ogromną jej część.

Rodzaje lokat bankowych.

Rodzajów lokat jest natomiast co najmniej kilka. Różne sprawdzają się w różnych sytuacjach. Lokata overnight jest na przykład bardzo polecana przedsiębiorcom. Każdego dnia z konta firmy pobierana jest na lokatę kwota powyżej określonego limitu, która zostaje przez bank zainwestowana i jest zwrócona na konto firmy następnego dnia rano. Dzięki temu - nic nie tracąc, możemy nieco zarobić na konto firmy. Lokata rentierska z kolei jest przeznaczona dla osób, które mają pokaźny majątek i chcą mieć co miesiąc wypłacaną przez bank „wypłatę” - odsetki od jego wkładu. To jednak rozwiązanie dla tych osób, które dysponując majątkiem naprawdę pokaźnym. Są również lokaty progresywne - procent odsetek rośnie na nich co miesiąc, dzięki czemu w każdej chwili możemy z niej zrezygnować, nie ryzykując utraty tego, co już się nam udało uzbierać. Jeśli chcemy z kolei nieco zaryzykować, ale nie chcemy grać na giełdzie - możemy zdecydować się na lokatę strukturyzowaną. Bank decyduje wówczas o zainwestowaniu części naszego wkładu w bardziej ryzykowne instrumenty, jak chociażby na giełdzie, przeważnie ląduje tam 1/5 naszej kwoty. Możemy na tym zyskać sporo, stracić jednak raczej nie stracimy. Wybór lokaty należy tylko do nas. Znając ich typy i orientując się w nich, mamy pewność, że podejmujemy odpowiednią decyzję, skorelowaną z naszą sytuacją, oraz z ilością pieniędzy, jakie chcemy zainwestować. Zanim więc podejmiemy decyzję - musimy dobrze ją przemyśleć, by zysk był dla nas jak największy.

  • Posted by rabin at 11:31:47 in

Kredyt refinansowy – co to takiego?

wtorek, kwiecień 18, 2017

Zakup pierwszego mieszkania czeka każdego z nas prędzej czy później. Na ten cel zwykle decydujemy się na kredyt mieszkaniowy czy też hipoteczny. Spłacać go będziemy ponad 20 lat i warto się jakoś ubezpieczyć. Czasami budżet domowy cierpi z tego tytułu. Ciekawym rozwiązaniem jest kredyt refinansowy, jednak najpierw zobacz tradycyjne oferty na - ekredytowymarket.pl/

Kredyt refinansowy często jest mylony z kredytem konsolidacyjnym. Ten pierwszy charakteryzuje się tym, że po przenoszeniu do innego banku jest zachowana „celowość” kredytu. Z kolei w kredycie konsolidacyjnym raty są łączone w jedną. Warto wziąć pod uwagę, że może się zmienić oprocentowanie. Kredyt jest przeznaczany zazwyczaj na spłatę innych zobowiązań, które powinniśmy uiścić już dawno temu. To idealne rozwiązanie do naprawienia budżetu i z pewnością zasady są dość jasne.

Aby łatwiej zrozumieć pojęcie trzeba się posłużyć wiarygodnym przykładem. Otóż rodzina Nowaków postanowili po ślubie wybudować swój pierwszy dom. Zakupili działkę i zdecydowali się, że pora wziąć kredyt na budowę domu, aby zakupić materiały. Kiedy umowa została podpisana i państwo Nowaków wybudowali wymarzony dom przyszła pora na spłatę kredytu. Jednak po pewnym czasie doszło do nich, że jeśli zmienią bank mogą zaoszczędzić od paruset do kilku tysięcy złotych. Jednak, aby się upewnić, że istnieje taka możliwość Nowak musiał przestudiować regulamin. Warto się upewnić czy poprzedni bank nie będzie pobierał prowizji z tytułu spłaty kredytu w innym banku. Przez ten czas zdążyli spłacić więcej lat kredytu. Czyli po 5 latach zamiast spłacać kredyt jeszcze przez 15 lat dzięki uzyskanej podwyżce skrócili okres do 10 lat. Jak się okazuje wszystko jest możliwe. Taka rotacja między bankami pozwala zaoszczędzić dużo pieniędzy. Z resztą, dlaczego by się nie skusić na lepszą ofertę banku B zamiast banku A?

Nie zawsze wiemy kiedy można skorzystać z kredytu refinansowego. Najlepszym momentem jest wtedy, kiedy zobaczymy ofertę w innym banku, który ma dużo atrakcyjniejszą ofertę i niższe oprocentowanie. Jednak nie każdy bank zgadza się na taką rotację. Jest ona uwzględniona w umowie kredytu, dlatego warto się zagłębić w lekturze. Kiedy zacznie to być opłacalne nie ma się nad czym zastanawiać. Zanim jednak podejmiemy decyzję warto się zastanowić i przejrzeć tabelę opłat i prowizji banku B. Często zdarza się tak, że w chwil brania kredytu i oprocentowanie było wysokie, ale także marża. Na rynku jest tyle banków, które konkurują między sobą. Starają się przyciągnąć klienta najatrakcyjniejszą ofertą. Jednak zawsze znajdzie się oferta, która będzie lepsza od banku A, banku B czy też banku C. Wszystko zależy czego oczekujemy od kredytu.

Kredyt refinansowany dziś jest alternatywą jeśli chcemy się przenieść do innego banku, aby płacić mniejsze raty. W chwili podpisywania kredytu nie zawsze mamy na uwadze najlepszą ofertę. Tym bardziej, że rynek finansowy się wciąż zmienia. Jeśli znajdziemy lepszą ofertę z niższym oprocentowaniem to grzechem byłoby nie skorzystać.

  • Posted by rabin at 11:31:33 in