Kredyt w wysokości 1 tysiąca złotych na okres 1 miesiąca.

wtorek, wrzesień 18, 2018

Kredyt gotówkowy w wysokości tysiąca złotych nie jest dużym kredytem i z pewnością można go bez problemu spłacić nawet w przeciągu jednego miesiąca. Wszystko zależy od tego jakie mamy dochody, ale jeżeli we dwoje pracujemy na umowę o pracę oddanie w jednym miesiącu takiego kredytu nie będzie dla nas większym problemem. Sprawdźmy jakie banki przygotowały dla nas najlepsze oferty takich kredytów - 17bankow.com.

Pożyczka ekspresowa na dowolny cel .

Pożyczka ekspresowa na dowolny cel jaką oferuje Bank Polski oprocentowana jest na 10% w skali roku. Jeżeli chodzi o prowizję jaką nalicza bank za udzielenie nam kredytu jest ona o połowę niższa niż oprocentowanie. W ramach tej pożyczki możemy pożyczyć w banku kwoty od 1.000,00 złotych do 150.000,00 złotych. Nasze zobowiązanie możemy rozłożyć na raty. W przypadku tej oferty maksymalny okres kredytowania to osiemdziesiąt cztery miesiące. Nie musimy zakładać rachunku w banku, aby skorzystać z oferty. Nie ma też konieczności brania dodatkowej osoby w postaci poręczyciela. Zgoda na wzięcie kredytu od naszego współmałżonka również nie będzie nam potrzebna. Bank będzie jednak chciał od nas stosownego oświadczenia o naszych zarobkach. Jeżeli będziemy mogli i chcieli możemy bez problemu wcześniej spłacić nasz kredyt. Bank również jest otwarty na potrzeby klientów i można z nim negocjować wysokość oprocentowania naszego kredytu. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania jest tutaj bardzo wysoka i sięga aż 98,39%. Decydując się na pożyczkę tysiąca złotych na jeden miesiąc, poniesiemy koszt z tytułu kredytu w wysokości 58,75 złotych.

mRaty - oferta mBanku.

mRaty to oferta przygotowana przez mBank. Kredyt ma oprocentowanie nominalne w wysokości 9% w skali roku. Za udzielenie nam kredytu zostanie nam naliczona prowizja w wysokości 6% kwoty jaka została nam przyznana. Dostępna kwota kredytu mieści się w przedziale od 1.000,00 złotych do 20.000,00 złotych. Maksymalnie kredyt możemy rozłożyć na okres 48 miesięcy. Bank nie wymaga założenia rachunku, nie trzeba mieć zgody współmałżonka, ani też nie jest potrzebny nam poręczyciel. Musimy natomiast przedstawić w banku oświadczenie o naszych zarobkach. Wcześniejsza spłata kredytu jest możliwa jeżeli mamy na to ochotę. Możemy również podjąć negocjacje z bankiem odnośnie oprocentowania naszego zobowiązania. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania ma wartość aż 120,09%. Sprawi to, że pożyczając tysiąc złotych, poniesiemy koszta od kredytu w wysokości 67,95 złotych.

Mini ratka na dowolny cel.

Mini ratkę na dowolny cel oferuje nam Bank Polski. Jest to kredyt gotówkowy PKO z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 7,99% w skali roku. Na koszta naszego zobowiązania składa się również prowizja od udzielenia nam kredytu w wysokości również 7,99%. Mini ratka na dowolny cel pozwala nam na pożyczkę w kwocie od 1.000,00 złotych do 150.000,00 złotych na okres kredytowania do maksymalnie 96 miesięcy. W wielu bankach do skorzystania z oferty potrzebne jest założenie w tymże banku rachunku osobistego. Jeżeli wybierzemy mini ratkę, nie mamy takiego obowiązku. Możemy mieć rachunek w zupełnie innym banku. Wymagana jest zgoda współmałżonka i oświadczenie o zarobkach. Dostępne są również wakacje kredytowe. Nasze zobowiązanie możemy spłacić wcześniej, negocjując jednocześnie oprocentowanie kredytu z bankiem. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania w przypadku tej oferty ma wartość 172,39%. Nasz kredyt na tysiąc złotych płatny w jednej racie będzie nas kosztował 87,09 złotych. Kwota jest dosyć wysoka jak na kredyt miesięczny.

  • Posted by rabin at 11:52:51 in